Zabawki dla dzieci

Tanie zabawki dziecięce z naszego sklepu internetowego nie tylko zapewnią maluchom rozrywkę, ale też pobudzą wyobraźnię i kreatywność. Do tego posiadają one wartość edukacyjną, a także wspomagają rozwój koordynacji ruchowej. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w różnym wieku, od niemowląt, aż po kilkulatki. Dostępne są klasyczne klocki, pluszaki, samochodziki, domki czy zestawy koralików. Zabawki posiadają różny stopień skomplikowania – zarówno te mniej jak i bardziej złożone, takie jak chętnie wybierana interaktywna rybka dla dzieci, zapewnią najmłodszym wiele godzin zabawy.

Jedną z najpopularniejszych zabawek w Baby-Bay jest drewniany zestaw do krojenia dla dzieci. Drewniany, ekologiczny zestaw, malowany nietoksycznymi farbami, jest bezpieczny dla najmłodszych. Dzięki naturalnemu materiałowi będzie trwalszy niż plastikowe zabawki. Zabawkowe owoce do krojenia łączone są na rzepy, z którymi poradzą sobie nawet trzylatki. Drewniany zestaw do krojenia dla dzieci z pewnością zapewni najmłodszym sporo świetnej zabawy, ucząc przy okazji rodzajów wykorzystywanych w gotowaniu owoców i warzyw.

Wymagające pokrojenia składniki trzeba najpierw gdzieś kupić. Dlatego idealnym dodatkiem do drewnianego zestawu do krojenia jest kasa fiskalna dla dzieci. Połączenie tych dwóch zabawek to zestawienie umożliwiające dziecku zabawę z przyjaciółmi bądź rodzeństwem. Nasza zabawkowa kasa fiskalna dla dzieci to także doskonały sposób na wytłumaczenie dziecku podstaw operowania pieniędzmi. Zabawka posiada wbudowany kalkulator oraz panel dotykowy, dzięki którym Twoja pociecha wykona nieskomplikowane obliczenia!

Jest 941 produktów.

Pokazano 1-36 z 941 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw lekarski

Niezmienną popularnością wśród zabawek związanych z różnymi zawodami cieszy się mały zestaw lekarski dla dzieci. Zabawa w doktora to dla dzieci sposób na przełamanie lęku przed medykami, a dla rodziców okazja, aby od najmłodszych lat pokazywać pociechom, jak ważna jest troska o zdrowie. Mały zestaw lekarski dla dzieci to wyjątkowa zabawka, która łączy w sobie walory edukacyjne i rozrywkowe. Jej kreatywne wykorzystanie pozwoli rodzicom nauczyć swoje pociechy choćby nazw czy sposobów funkcjonowania konkretnych organów i narządów. To także rozwiązanie niezwykle uniwersalne, bowiem maluchy chcące zajmować się chorymi zwierzątkami, również mogą wykorzystać tę wyjątkową zabawkę. Zabawkowy zestaw lekarski sprawi, że młody weterynarz nauczy się dbać także o czworonożne pupile. Nabyta podczas zabaw troska o pieski bądź kotki może przenieść się na sposób, w jaki dziecko traktuje prawdziwe zwierzęta. Wyposażony w nasz zestaw lekarski młody weterynarz z pewnością wyleczy każdego pupila, choćby tylko pluszowego!

Kasy fiskalne do zabawy w sklep

Sklepy często są dla dzieci niezwykle fascynujące, nic więc dziwnego, że znajdują dla nich miejsce w swoich zabawach. Oferowane przez nas kasy fiskalne pozwalają maluchom poczuć się, jakby prowadziły duży market lub osiedlowy warzywniak, a przy okazji nauczyć się podstaw rachunkowości i przedsiębiorczości. Kasa fiskalna dla dzieci umożliwia wykonanie podstawowych działań na ekranie, a zapas banknotów i bilonu pomoże nauczyć zasad przeprowadzania transakcji. Ważenie i skanowanie towaru to kolejne funkcje, które posiada kasa sklepowa. Zabawki dla dzieci, takie jak kasa sklepowa nie tylko w praktyczny sposób uczą najmłodszych o świecie, ale również gwarantują im świetną rozrywkę.

Samochodziki i inne pojazdy dla dzieci

Na liście ulubionych dziecięcych zabawek można wymienić różnego rodzaju samochody – od wyścigówek po ciężarówki. Nie brakuje pojazdów budowlanych i wojskowych oraz specjalnych, takich jak ambulans dla dzieci. Zabawka edukacyjna tego typu posiada otwierane drzwi oraz efekty świetlne i dźwiękowe, dzięki czemu spodoba się maluchom bardziej niż inny, zwyczajny zabawkowy samochód. Karetka dla dzieci pozwala ćwiczyć wyobraźnię i zdolności manualne. To idealny sposób na zaciekawienie pociech tematyką okołoszpitalną i medyczną, nawet jeżeli nie interesuje ich leczenie samo w sobie.