Zabawki dla dzieci

Tanie zabawki dziecięce z naszego sklepu internetowego nie tylko zapewnią malcom rozrywkę, ale mają też wartość edukacyjną, pobudzają wyobraźnię i kreatywność oraz wspomagają rozwój koordynacji ruchowej. Nasza oferta kierowana jest do dzieci w różnym wieku, od niemowląt, aż po kilkulatki. Dostępne są klasyczne klocki, pluszaki, samochodziki, domki czy zestawy koralików. Zabawki posiadają różny stopień skomplikowania - zarówno te mniej jak i bardziej złożone, takie jak chętnie wybierana interaktywna rybka dla dzieci, zapewnią najmłodszym wiele godzin zabawy.

Jedną z najpopularniejszych zabawek w Baby-Bay jest drewniany zestaw do krojenia dla dzieci. Drewniany, ekologiczny zestaw, malowany nietoksycznymi farbami, jest bezpieczny dla najmłodszych. Dzięki naturalnemu materiałowi będzie trwalszy niż plastikowe zabawki. Drewniane owoce do krojenia łączone są na rzepy, z którymi poradzą sobie nawet trzylatki.

Samochodziki i inne pojazdy dla dzieci

Na liście ulubionych dziecięcych zabawek można wymienić różnego rodzaju samochody - od wyścigówek po ciężarówki. Nie brakuje pojazdów budowlanych i wojskowych oraz specjalnych, takich jak karetka ambulans dla dzieci. Zabawka edukacyjna tego typu posiada otwierane drzwi oraz efekty świetlne i dźwiękowe, dzięki czemu spodoba się maluchom bardziej niż inny, zwyczajny zabawkowy samochód. Ambulans dla dzieci pozwala ćwiczyć wyobraźnię i zdolności manualne.

Jest 502 produktów.

Pokazano 1-36 z 502 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw lekarski

Niezmienną popularnością wśród zabawek związanych z różnymi zawodami cieszy się mały zestaw lekarski dla dzieci. Mały zestaw lekarza to dla dzieci sposób na przełamanie lęku przed medykami, a dla rodziców okazja, aby od najmłodszych lat pokazywać pociechom, jak ważna jest troska o zdrowie. Maluchy, chcące zajmować się chorymi zwierzątkami, również mogą wykorzystać taki zestaw lekarski. Zabawkowy zestaw lekarski sprawi, że młody weterynarz nauczy się dbać także o czworonożne pupile.

Kasy fiskalne do zabawy w sklep

Sklepy są dla dzieci fascynującym miejscem, nic więc dziwnego, że znajdują dla nich miejsce w swoich zabawach, do których niezbędne będą kasy fiskalne. Zabawkowe kasy fiskalne pozwalają maluchom poczuć się, jakby prowadziły duży market lub osiedlowy warzywniak, a przy okazji poznają podstawy rachunkowości i przedsiębiorczości. Kasa fiskalna dla dzieci daje możliwość wykonania podstawowych działań na ekranie, a zapas banknotów i bilonu prowadzić transakcje za różne zakupy. Ważenie i skanowanie towaru to kolejne funkcje, które posiada kasa sklepowa. Zabawki dla dzieci takie jak kasa sklepowa nie tylko w praktyczny sposób uczą najmłodszych o świecie, ale również gwarantują im świetną rozrywkę.