Pieluchy ekologiczne wielorazowe dla dzieci

Ekologiczne pieluchy tetrowe, flanelowe | sklep BabyBay

Wielorazowe pieluchy ekologiczne dla niemowląt i dzieci coraz częściej zastępują jednorazowe pampersy. Rodzice kierują się nie tylko troską o środowisko naturalne, ale również dobrem swoich pociech: pielucha wielorazowa eko jest bezpieczniejsza i delikatniejsza dla skóry dziecka, nie powoduje podrażnień. Ekologiczna pielucha wielorazowa z bawełny jest zdrowsza niż plastikowa jednorazówka: skóra może oddychać, a co więcej, takie pieluchy ekologiczne dla niemowląt przepuszczają też parę wodną i nie powodują przegrzewania, które u chłopców może doprowadzić nawet do bezpłodności. Czym jeszcze zachwycają wielorazowe pieluchy ekologiczne?

Pieluchy ekologiczne wielokrotnego użytku to, w przeliczeniu, niższe koszty niż jednorazówki. Dlaczego? Pielucha wielorazowa ekologiczna to konieczność zakupu zaledwie kilkunastu sztuk wraz z dodatkowymi wkładami, pozwalającymi regulować chłonność — taka ilość wystarczy na cały okres pieluchowania. Właśnie to sprawia, że pielucha wielorazowa to ekologiczna, zdrowa i bezpieczna alternatywa dla jednorazowych pieluch. Przy stosowaniu się do zaleceń producenta, pieluchy ekologiczne wielorazowe nie zniszczą się nawet po wielokrotnym praniu.

Podkategorie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Tetrowe i flanelowe pieluchy dla dzieci

Białe lub kolorowe pieluchy tetrowe czy flanelowe to jeden z niezbędnych elementów dziecięcej wyprawki. Mają wielorakie zastosowanie: jako ręczniczki, kocyki, podkłady do przewijania, otulacze… Można je wykorzystać także jako przytulankę do spania — niektóre maleństwa zasypiają, dopiero gdy trzymają w rączkach pieluchy tetrowe lub flanelowe. Cena za ekologiczne pieluchy dla dzieci jest niewielka, mimo że zrobiono je z bawełny i są odpowiednie w codziennej pielęgnacji pociechy.

Ekologiczne pieluchy tetrowe są cieńsze niż pieluchy flanelowe dla dzieci, odpowiedniejsze także do przykrycia buzi dziecka, gdy jest to konieczne. Luźny splot sprawia, że pieluchy tetrowe kolorowe z naszego sklepu to doskonały produkt nawet na lato, dla osłony przed słońcem. Z kolei flanelowe pieluchy dla dzieci sprawdzają się jako kocyk i otulacz lub chłonniejszy podkład do przewijania maleństwa.

Ile kosztują pieluchy tetrowe i flanelowe? Cena zależna jest przede wszystkim od materiału: grubsza pielucha flanelowa jest nieco droższa. Dodatkowo gładka pielucha tetrowa dostępna jest w niższej cenie niż ta wzorzysta.