Zabawki dla dziewczynek

Zabawki edukacyjne dla dziewczynek | sklep internetowy BabyBay

Zabawki dla dziewczynek z naszego sklepu internetowego to produkty edukacyjne i rozwijające kreatywność, ćwiczące pamięć czy pozwalające zaprezentować, jak pracują osoby w różnych zawodach.

Rozwój kreatywności poprzez zabawę!

Znajdziecie u nas coś dla każdej grupy wiekowej, w tym zabawki edukacyjne dla 3-latki. Dziewczynki w tym wieku chętnie będą się bawić klockami z nadrukiem, by ułożyć z nich rysunek, a z nowoczesną wersją Memory mogą ćwiczyć pamięć i koordynację ruchową. Dla starszych dzieci polecamy zestaw kreatywny. Dla dziewczynki 4-latki świetnym prezentem będzie zestaw dużych koralików, pozwalający tworzyć własną biżuterię, bądź elastyczne pręciki, z których można zbudować najróżniejsze konstrukcje. Tego rodzaju zabawki rozwijają wyobraźnię, także przestrzenną i dają maluchowi radość z samodzielnego tworzenia nowych rzeczy. Warto dbać o rozwój wyobraźni małych pociech, dlatego nasze zabawki umożliwiają najmłodszym szukanie ciekawych rozwiązań i schematów. Szczególnie atrakcyjnym pod tym względem wyborem jest zestaw kreatywny. Dziewczynki 4-latki oraz młodszych dzieci.

Podkategorie

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Edukacja i zabawa w jednym – zestaw dla lekarza

Dzieci chętnie bawią się w odtwarzanie różnych zawodów. Co zajmuje wysoką pozycję na liście najlepszych „zawodowych” zabawek dla dziewczynek? Zestaw lekarza! To rozwiązanie, które łączy w sobie walory edukacyjne i rozrywkowe. Zabawki dla dziewczynek tego rodzaju rozbudzają zainteresowanie nauką i pomocą innym ludziom. Maluchy mają okazję użyć stetoskopu, termometru czy młoteczka oraz zrobić RTG., ucząc się przy tym, jak ważną pracę wykonują lekarze i pielęgniarki. Może to sprawi, że same zostaną nimi w przyszłości?

Lalki, czyli zabawki wiecznie popularne

W naszej ofercie posiadamy również tradycyjne, niewychodzące z mody lalki. To idealny wybór dla niemal każdej dziewczynki – mało która młoda dama nie lubi bawić się eleganckimi, przystrojonymi w sukienki zabawkowymi księżniczkami. Możemy zaoferować także duży, rozkładany dom, który zapewni każdej małej przyjaciółce dziecka dach nad głową. W ofercie naszego sklepu znajduje się również interaktywna lalka bobas oraz drewniany wózek, w którym można ją wozić. Dziewczynki uwielbiają tego typu zabawki!