Zabawki dla chłopców

Zabawki kreatywne, edukacyjne dla chłopców | BabyBay

Tanie zabawki dla chłopców z naszego sklepu internetowego to pomysł na prezenty na różne okazje: święta, urodziny czy Dzień Dziecka. Pojazdy, samoloty, roboty, klocki, a nawet nieustannie popularna zabawka, jaką jest walizka z narzędziami dla dzieci - to wszystko znajdziecie w tej kategorii. Poza klasycznymi pojazdami, takimi jak ciężarówki, radiowozy i koparki, dostępne są też rzadziej spotykane, na przykład samochód śmieciarka dla dzieci.

Wśród dostępnych produktów szczególnie wyróżniają się różnorodne zabawki edukacyjne dla 3 latka i dla 4 latka - dla chłopca i dziewczynki w tym wieku odpowiednie są zabawki rozwijające zdolności motoryczne i dziecięcą wyobraźnię. Starsze pociechy lubią i potrafią już tworzyć samodzielnie różne rzeczy. Dla nich polecamy zabawki kreatywne - dla chłopców w wieku 5 lat sprawdzi się np. tablet z rysikiem, zestaw klocków albo pręcików do tworzenia konstrukcji 3D.

Podkategorie

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Walizka z narzędziami - prawdziwy hit!

Nauka majsterkowania od najmłodszych lat przekłada się na kreatywność i samodzielność w dorosłym życiu. Walizka z narzędziami dla dziecka to zabawka z dużą liczbą wyglądających realistycznie elementów. Narzędzia w walizce dla dzieci można uzupełnić też o pas z narzędziami czy drugą dużą wkrętarkę, dzięki czemu maluchy zostaną prawdziwymi specjalistami od napraw i remontów. Zestaw narzędzi w walizce dla dzieci będzie odpowiedni nawet dla 3 latków, ponieważ nie zawiera bardzo małych elementów. Narzędziowa walizka dla dzieci to pomysł na prezent, którym pociechy będą się bawić przez kolejnych kilka lat. Sama walizka narzędziowa jest dość solidna i ułatwia utrzymanie porządku po skończonej zabawie.