Wciąż mówi się o tym, że mają być budowane autostrady. Wydaje mi się jednak, że często urzędnicy zapominają o zwykłych drogach, które niejednokrotnie są w dużo gorszym stanie. Szczerze mówiąc irytuje mnie, gdy słyszę w wiadomościach, że kierowca “z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi”.

Oczywiście jest z pewnością pewna część kierowców, która całkowicie odpowiada za to, co się stało, jednak w dużej mierze ma na to wpływ w również nawierzchina, ktora często jest w bardz złym stanie.

Dlatego też zastanawiam się nad tym, jak poprawić bezpieczeństwo na drogach w moim mieście. Jako, że jestem radnym, mam co do tego prawo. Nie wiem jednak, czy I się to uda. Oczywiście, najchętniej naprawiłbym wszystkie drogi w moim miasteczku, jednak wiem, że nie jest to możliwe ze względu na skromny budżet, jaki jest przeznaczony na drogi. Dlatego też postanowiłem przejechać się po całym mieście I poszukać miejsc, gdzie naprawa wydaje się być konieczna. Wybrałem więc kilka zdjęć owych dróg.

Przy najbliższej okazji, czyli zjeździe Rady Gminy postaram się przedstawić moje postulaty mające na celu poprawienie jakości dróg ,które tego najbardziej potrzebują. Mam nadzieję, że moja inicjatywa jest na tyle dobra, że spodoba się większości Radnych I poprą mój projekt.